Dekorasyon

layeredlogo

Dekoratif objelerin nerede olursa olsun, yaşamımıza katkı sağladığı, bazen bir renk, bazen bir küçük bir eşya, bazen bir ışık gibi, görsel zenginliklerin, ne kadar büyük bir etkisi olduğu gerçektir. Gerek evinizin içinde ve binamızda, gerek işyerimizde, gerek bahçenizde böyle dekoratif dokunuşların bakış açımızı nasıl da değiştireceğini, farklı bir konsept oluştuğunda,  güzel bir hava kattığı, ve bununda uygulandığı yerlerde,bizleri ne kadarda iyi hissettirdiği denenmiş bir yöntemdir.

 

Ahşap, Demir, Doğal taş gibi, işlendiğinde ve yerinde kullanıldığında ne kadar hoş, nezih görselliklerin oluşmasını sağlayan, bize bahşedilmiş muazzam nimet olduğunu hatırlamamız gereklidir. Ya Üzerine çiçekli sarmaşıkların sarıldığı demir kapılar, taçlar; yada asma ağacı, hanımeli, sarmaşık güller ile bezenmiş ahşap çardaklar, verandalar..

 

İşte; Yemyeşil, çiçekli, ağaçlı bir alanın içinde huzur ile oturmaktan keyif alacağınız çardak, veranda, gölgelik, barbekü, şömine gibi keyif noktaları, kendimizi iyi hissedeceğimiz bir ortam oluşmasına, büyük bir katkı sağlamaktadır.

 

Doğal taş ile kaplanmış, duvarlar, merdivenler, geçiş yolları da bunlara eklendiğinde,muhteşem bir görünüm olur gerçekten..

 

Nitekim, Pazar günleri kahvaltınızı , veya akşam mesai bitiminde, belki akşam yemeği, belki yemekten sonra bir kahve keyfi yapacağınız bu oturma noktaları içerisinde bulunmak, hiç kuşkusuz temiz hava içerisinde, kendinizi dinlendirmenin en iyi yollarından biri gibi duruyor..

 

Kapalı ev ortamlarına alternatif, dostlarımızı, arkadaşlarınızı davet ederek, hoş sohbetlerin yapılabileceği , yemek yenilebileceği gibi, hoş anıların da yaşanacağı ve misafir ağırlamanın en keyiflisi olacaktır muhtemelen..

 

Ayrıca önemli bir husus, Komşular ile olan bağların kuvvetlenmesi, bazı akşamlar birlikte vakit geçirilmesine de katkı sağlayacağı, toplanma yerleri olacağını da düşünüyoruz.

 

İşte bu düşünceler ile bu tür, keyif noktalarını bahçenize, apartmanlarınızın uygun olan bir yerine özenle kurmaktan keyif alıyoruz..

 

İnanın ki, Siz mutlu oldukça, bizde mutlu oluyoruz.. Gülen yüzler, neşeli, kaliteli yaşamlar bizim en büyük değer ve idealimizdir..

 

 

 

“doğa ile rahat bir nefes alın…”

Lütfen arayın, uygun zamanlarımızı birlikte belirleyip, size gelelim ve yapacaklarımızı, ihtiyaçlarınızı yüz yüze konuşalım.

0 534 850 49 71

info@dogaprofesyonelyonetim.com

*Adresimize; apartman, site veya iş hanı ismini, isim soyadınızı, telefon numaranızı ve talep ettiğiniz işler ile ilgili kısaca bahsederek mesaj atabilirsiniz. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Not: Tüm detaylı bilgiler, sizler ile yüz yüze görüşülerek verilecektir.