Peyzaj

layeredlogo

Çağımızda binaların çoğalması ile maalesef betonlaşma her geçen gün daha da artmaktadır. Buna bağlı olarak, yeşil alanlar azalmakta, tabiri caizse nefes almakta bile zorlanmaktayız.

 

Ancak bunu kaderine bırakmak yerine, pro-aktif davranış ile hep birlikte harekete geçerek, çevremizi ağaçlandırmak ve yeşillendirmek için var gücümüz ile çaba sarf etmemiz gerekliliği daha da önem kazanmaktadır. Bu sebeple biz, evinizin çevresinde, varsa terasınızda, bahçenizde, hatta balkonunuzda bile, yemyeşil çiçekli ortamların sağlanması için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz.

 

Bunu bir meslek, para kazanmak, ticari bir iş olmaktan öte, tüm içtenliğimizle, yaşadığımız ortamların mümkün olduğunca yeşil olmasını, içerisinde huzur duyacağımız nefes alacağımız yaşam alanları oluşmayı, yürekten arzuluyor, bu asli sebep ile daha gönülden hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Hepimiz biliyoruz ki, bir ağaç dikmenin, ne kadar değerli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Hem yaşam yuvamızda görsel zenginlik, hem de gelecek nesillere bırakabileceğimiz en kıymetli hazinelerden biridir hiç şüphesiz..

 

İşte bu anlayış ile sizleri bu konuda teşvik ediyor, yaşam alanlarımızı 1 m2 dahi olsa, yapabileceğimizin en iyisini yaparak, güzel ortamların oluşmasını sağlıyoruz. Renk, renk çiçekler ile bezenmiş, bahçe veya uygun alanların, sabah uyandığınızda, güne iyi hissederek başlamanıza büyük etkisi olacağına inanıyoruz.

 

Keyif alanlarımız ne kadar artarsa, o denli yaşam kalitemizin de artacağından eminiz. Bir ağacın altında çay veya kahvenizi yudumlamak, gazetenizi okumak, kendinizi mümkün olduğunca dinlendirmek, ne para ile, ne de başka bir şey ile telafisi olmayan bir gerçek olduğu aşikardır. Nitekim, çalışma şartlarının git gide zorlaştığı, bu günlerde kendinize az da olsa bu lüks’ü yaşatmak hakkınız olduğunu düşünüyoruz.

 

Ayrıca; Bu yeşil alanlardaki bitki örtüsünün, yaşaması ve korunması için gerekli önlemleri de alıyoruz, budama, gübreleme yapıyor ve sulama sistemleri kuruyoruz. Sizleri fazla yormadan, basit çalışma prensibi bulunan, kullanımı kolay sistemler ile bahçenizin su ihtiyacını giderilmesini sağlıyoruz.

 

Yeter ki, biz isteyelim, Hayallerinizi, gerçeğe dönüştürmek hiçte zor değil..!

 

 

“doğa ile rahat bir nefes alın…”

Lütfen arayın, uygun zamanlarımızı birlikte belirleyip, size gelelim ve yapacaklarımızı, ihtiyaçlarınızı yüz yüze konuşalım.

0 534 850 49 71

info@dogaprofesyonelyonetim.com

*Adresimize; apartman, site veya iş hanı ismini, isim soyadınızı, telefon numaranızı ve talep ettiğiniz işler ile ilgili kısaca bahsederek mesaj atabilirsiniz. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Not: Tüm detaylı bilgiler, sizler ile yüz yüze görüşülerek verilecektir.