Yönetim

layeredlogo

Yönetim sözlük anlamı, bildiğiniz üzere, çekip çevirme, idare, düzeni sağlama, ilgili konuda eksiklik ve ihtiyaçları belirleyen, mali, idari, kanun, yönetmelik ve hukuki süreçleri takip ederek, bu eksiklik ve ihtiyaçların giderilmesinde tüm şartları bir araya getirerek en doğru kararları veren merci demektir.

 

Bina, Apartman, Site ve iş hanı gibi birden fazla kişilerin bir arada yaşadığı yerlerde yönetim nasıl olur? Hiç kuşkusuz, evlerimiz; hepimizin en çok huzur ve güven duymayı arzuladığı yaşam alanlarımızdır. Burada, başta ailemiz ve komşularımız ile huzur içinde yaşama ihtiyacımız vardır.  Dolayısı ile yoğun çalışma temposu ile mesleklerini icra eden bireyler, yaşam yuvasında oluşabilecek eksik ve ihtiyaçların giderilmesine yeterli vaktin ayrılamaması ile karşı karşıya gelmekte, klasik yöntem ile aralarından en müsait durumda olan bir kişiyi yönetici olarak seçerler veya zorunlu, dönüşümlü olarak bu görevi istememelerine rağmen üstlenmek zorunda kalırlar..

 

Oysaki, bu zorunluluk yöneticinin, kendi mesleki işlerinden arta kalan zaman içinde, tam olarak araştırma yapamadan ve tatil günleri, dinlenmeye ayrılan zaman gibi, ailesi ile vakit geçirmesi gereken vaktini, kısıtlamasına ve tam adaptasyon sağlayamadığı bir durumun içerisinde girmelerine sebep olabilir. Aslında En kaliteli hizmetin, en kısa zamanda, en uygun fiyata yapılabilmesi ve değerli zamanını boşa harcamaması konusu oldukça fazla önem arz eder.

 

Lafı uzatmadan; Şimdi bu Klasik yöntemlere yeni bir soluk getirecek, Mutlu yaşam yuvalarınızda Çok Uygun Fiyatlar ile en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa süre içerisinde gerçekleştirme adına profesyonel bir yaklaşımla binalarınızı yönetebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. İstediğiniz an, defterlerin, yapılan çalışmaların, mali ve yönetmeliklere uygunluğunu, fiziksel olarak kontrol edebileceğiniz gibi, size ait bilgileri içeren bölümümüze girmenizi sağlayacak, OBS (Online Bilgi Sistemi) sayesinde, size özel vereceğimiz, ‘’Kullanıcı adı’’ ve ‘’şifre’’ ile site içerisinde, yapılan işlerin detaylarını, evinizden, işyerinizden,  kolayca görebileceksiniz. Bu sayede Doğru ve İlkesel yönetim tarzımızı, net ve şeffaf bir şekilde, anında görmenizi ve takip etmenizi sağlıyoruz..

 

Misyonumuz ve amaçlarımız; Kalite, Memnuniyet ve Güven’e dayalı birliktelik ile uzun yıllar birlikte çalışmak,  Bilgi ve Tecrübelerimizi, sizin ihtiyaç, istek ve değerleriniz ile birleştirerek en yüksek faydayı sağlamaktır. Emanetinizi, insani ve kutsal değerler çerçevesinde, hassasiyetle sahip çıkmak ve sonuna kadar korumaktır.

 

İlginize teşekkür eder, ‘’doğa yönetim peyzaj dekorasyon olarak’’ mutlu, sağlıklı ve kaliteli yaşamlar dileriz..

“doğa ile rahat bir nefes alın…”

Lütfen arayın, uygun zamanlarımızı birlikte belirleyip, size gelelim ve yapacaklarımızı, ihtiyaçlarınızı yüz yüze konuşalım.

0 534 850 49 71

info@dogaprofesyonelyonetim.com

*Adresimize; apartman, site veya iş hanı ismini, isim soyadınızı, telefon numaranızı ve talep ettiğiniz işler ile ilgili kısaca bahsederek mesaj atabilirsiniz. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağız.

Not: Tüm detaylı bilgiler, sizler ile yüz yüze görüşülerek verilecektir.